UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy


Audioprzewodnik

audio.jpg

Serdecznie zapraszamy Państwa do samodzielnego zwiedzenia pałacu wilanowskiego z wykorzystaniem audioprzewodnika.

Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowego odtwarzania dźwięku mogą Państwo zwiedzać wnętrza pałacowe w dogodnym tempie, słuchając nagrań przedstawiających historię królewskiej i magnackiej rezydencji, prezentujących zabytkowe komnaty oraz najciekawsze eksponaty.

W chwili obecnej dysponujemy nagraniami w wersji polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej, włoskiej, rosyjskiej i chińskiej.

Opłata za wypożyczenie audioprzewodnika wynosi 10 PLN, niezależnie od ceny biletu wstępu.

Audioprzewodnik dostępny jest wyłącznie dla turystów indywidualnych.

Wysłuchanie wszystkich ścieżek audioprzewodnika trwa około 90 minut.

Użytkownicy smarfonów mogą również zwiedzić pałac z aplikacją Wilanów Guide, która jest dostępna na telefony z systemem Android oraz iOS. Można ją pobrać bezpłatnie w oficjalnym sklepie Google Play oraz AppStore.

Get it on Google Play     

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
grupa z przewodnikiem.jpg

Przewodnicy – informacje praktyczne (artykuł)

Tutaj można znaleźć zasady zwiedzania muzeum z edukatorem lub przewodnikiem oraz listę osób, które zdały test kompetencyjny organizowany przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie lub odbyły kursy doszkalające zakończone testem kompetencyjnym.

wprowadzenie_jencow_tureckich_do_wilanowa_plaskorzezba_fasada_palac.jpg

Aktywności edukacyjne dla dorosłych (artykuł)

Rezydencja wilanowska wraz z otaczającym ją ogrodem należą dziś do najcenniejszych pomników polskiej kultury. Aby umożliwić bliższe zapoznanie się z …

rezydencja_zrzut.JPG

Rezydencja wilanowska (multimedium)

Rezydencja wilanowska to pałac, jego dekoracje i dzieła sztuki, ogrody i rzeźby w parku, a także liczne budowle i pomniki …

top15wilanowa.JPG

Wilanowski Top 15 (multimedium)

Wilanowski Top 15 to najcenniejsze, najbardziej niezwykłe i najpiękniejsze dzieła z kolekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie. Pochodzą z całego świata …

spluwaczki.jpg

Przedmioty niecodzienne (multimedium)

W Wilanowie kolejni właściciele przez stulecia gromadzili w swoim domu najróżniejsze przedmioty. Znajdziemy wśród nich również przedmioty służące w życiu codziennym: do jedzenia, higieny osobistej, spania, pracy, odpoczynku. Rozszyfrowanie po latach sposobu ich wykorzystywania nie jest czasem łatwe. Mimo to – spróbujmy… Przed Tobą QUIZ.

63_rzezba biskwit 26_trzy gracje.jpg

Trzy Gracje (multimedium)

Rzeźba Trzy Gracje, prezentowana Państwu w postaci cyfrowego opracowania 3D, należy do wyrobów, które wyjątkowo łatwo narażone są na uszkodzenie. …

57_michał anioł palloni, zaślubiny psyche, freski w galerii południowej pałacu wilanowskiego..jpg

Sztuka króla, król sztuki (film)

Wykształcony, obyty w świecie i władający obcymi językami król Jan III był znawcą wojennego rzemiosła, ale też sztuk pięknych i wszelkich nauk. Zasłynął jako mecenas wybitnych malarzy, należał do pierwszego towarzystwa geograficznego na świecie i pisał listy, w których opisywał świat i pięknie wyrażał miłość.