nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


IX Wystawa Tulipanów | 1–2 kwietnia | zaproszenie PJM

IX Wystawa Tulipanów odbędzie się w dniach 1–2 kwietnia 2017 r. w Oranżerii Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Bilety: Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Obowiązuje bilet wstępu do parku (normalny 5 zł, ulgowy 3 zł, bilet „Muzeum za złotówkę” dla dzieci i młodzieży od 7 do 16 lat, dzieci do lat 7 bezpłatnie)

WIĘCEJ O WYSTAWIE TULIPANÓW

Zapraszamy!

 


drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
VI Wystawa tulipanów, fot. M. Walewska.JPG

IX Wystawa Tulipanów | 1–2 kwietnia (aktualność)

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz Stowarzyszenie Producentów Ozdobnych Roślin Cebulowych w Skierniewicach mają przyjemność zaprosić na IX Wystawę Tulipanów, która odbędzie się w dniach 1–2 kwietnia 2017 r. w Oranżerii pałacu wilanowskiego.

44_tulipa gesneriana-tulipan.jpg

Historia uprawy tulipanów w Europie (artykuł, Silva Rerum)

Opowieść o XVII-wiecznych ogrodach nie byłaby pełna, gdyby zabrakło w niej choćby kilku anegdot o tulipanach. Zdumiewająca historia pojawienia się …

Bliskie spotkanie z ważką. fot. Julia Dobrzańska.JPG

Ciekawostki w PJM - przyroda ogrodów wilanowskich (artykuł z wewnątrzną nawigacja)

Dzięki projektowi „Edukacja społeczna w konflikcie urbanizacyjno-ekologicznym na terenie Muzeum Pałacu w Wilanowie” realizowanemu w ramach funduszy MF EOG możemy …

Magnolie (Przyroda, PJM) (artykuł)