UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Patrząc na zdjęcia Tomka Sikory w naszym nowym albumie, mamy wrażenie, że uczestniczymy w niezwykłej historii: raz jest to wiktoriańska powieść grozy, fotoreportaż, pejzaż, a kiedy indziej emocjonalny pamiętnik młodej damy. Tomek Sikora dzięki swojej wyjątkowej wrażliwości uczy jak szukać tego czego nie widać.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Krótki film o Muzeum

film

Czego nie wiesz, a co powinieneś wiedzieć o muzeum i ludziach, którzy w nim pracują.

Podziel się:
Wykop Facebook
leonardo_miniatura.jpg

Leonardo w Wilanowie (artykuł)

Pracownicy Muzeum Pałacu w Wilanowie zdobywają doświadczenia w królewskich rezydencjach Europy! Chcesz się dowiedzieć, cóż to za doświadczenia? Czego się nauczyli? Co zobaczyli? Czytaj o ich wrażeniach na bieżąco na blogu LEONARDO W WILANOWIE!

1_euflag.gif

O funduszach pomocowych (artykuł)

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie skutecznie pozyskuje i wykorzystuje dotacje z tzw. środków europejskich, dzięki którym może lepiej zabezpieczać i udostępniać bezcenne dobra kultury zgromadzone w rezydencji wilanowskiej w ciągu kilkuset lat jej istnienia.

46_arre-logo.jpg

Stowarzyszenie Europejskich Rezydencji Królewskich (ARRE) (artykuł)

Od czerwca 2006 r. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie jest członkiem Association des Résidences Royales Européennes (ARRE), sieci …

1_oczyszczanie_sztukaterii_konserwacja_gabinet_o_trzech_oknach_fot_J_Andrzejewski.JPG

Opieka konserwatorska - aktualności (artykuł)

Sala Uczt wraz z przylegającymi do niej dwoma klatkami schodowymi, Gabinet o Trzech Oknach i Pokój Cichy (II etap prac) - oto kolejne pomieszczenia w korpusie głównym pałacu objęte całościową konserwacją i restauracją w ramach projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie: „Rewitalizacja i digitalizacja jedynej w Polsce barokowej rezydencji królewskiej w Wilanowie”...

28_sybilla2009.jpg

Nagrody (artykuł)

W ostatnich latach Muzeum Pałacu w Wilanowie było wieloktornie nagradzane za swoje osiągnięcia. Poniżej prezentujemy najważniejsze wyróżnienia: Program edukacyjny „Scriptorium Villa …

Wilanow_logo_bez napisu.JPG

Ochrona prawna znaków graficznych i słownych Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (artykuł)

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie informuje, że na mocy ustawy Prawo własności przemysłowej posiada prawo wyłącznego używania w sposób zarobkowy lub zawodowy na całym obszarze Rzeczypospolitej Polskiej znaków towarowych zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym RP.