UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Mappingi (Dzieje się, PJM)

aktualność

Są takie wieczory w Wilanowie, kiedy fasada pałacu zmienia się nie do poznania... Nie ma na niej wówczas charakterystycznego wilanowskiego żółcienia, można za to obserwować prawdziwą feerię barw i świateł połączonych z barokowymi dźwiękami mappingi.

Mapping to trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk. Jest wyświetlany na fasadzie pałacu i wykorzystuje jego elementy architektoniczne do stworzenia iluzji ożywionego budynku. Podczas mappingów w oknach pałacowych pojawiają się król Jan III i królowa Marysieńka, widzowie są świadkami m.in. wjazdu orszaku oraz pokazu tańców dworskich.

Zapraszamy w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 14 lutego o godz.: 

17.30 „Bajka o królewskiej wydrze”  
18.30 „Powrót króla”  
19.30 „W Wilanowie król jest jeden”

UWAGA: 27 stycznia i 24 lutego nie będzie mappingu o godz. 17.30. Godziny pokazów w te dni to: 18.30, 19.30 i 20.30. Zmiany spowodowane są koncertami odbywającymi się w pałacu.

Jeden pokaz trwa ok. 15  minut. Wstęp na mapping zawiera się w cenie biletu do Królewskiego Ogrodu Światła.


______________________________________________________________________________________


MECENAS                PROJEKTANT i WYKONAWCA

         

Podziel się:
Wykop Facebook
fot_Marcin_Mastykarz_(14)_zimowy_ogrod_krola.jpg

Zimowy Ogród Króla (Dzieje się, PJM) (aktualność)

Zimowy Ogród Króla to instalacja świetlna nawiązująca do piękna architektury oraz historii pałacu. Odwiedzając ją po zmroku, wkraczamy w przestrzeń, w której możemy się poczuć jak na królewskim dworze.

krolewski_ogrod_swiatla_wizualizacja_1_BANER.jpg

Królewski Ogród Światła (Dzieje się, PJM) (aktualność)

Królewski Ogród Światła przy pałacu w Wilanowie to wystawa plenerowa, w ramach której tysiące kolorowych diod ułożono w finezyjne kształty. …

Sekretera, fot. Dział Dokumentacji.jpg

Sekrety sekretery (Dzieje się, PJM) (aktualność)

Zapraszamy do pałacu wilanowskiego na wystawę „Sekrety sekretery”. To niepowtarzalna okazja, by nie tylko zobaczyć piękne meble, ale także dowiedzieć się, jak są skonstruowane, jak ich używano – i jakie tajemnice skrywają.