UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy


Aktualności

1 lipca 2016

Nowi trenerzy programu ECHOCAST Polska

Uprzejmie informujemy, że do zespołu trenerów ECHOCAST Polska dołączyli w czerwcu br. kolejni trenerzy.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną listą certyfikowanych trenerów programu ECHOCAST: http://www.wilanow-palac.pl/certyfikowani_trenerzy_echocast_polska.html

***

13 maja 2016

Superwizja

Uprzejmie informujemy, że w dniu 15 czerwca br. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie odbędzie się jednodniowa Superwizja dla trenerów programu ECHOCAST Polska.

Zachęcamy Państwa do udziału. Superwizja, która odbyła się w grudniu ubiegłego roku, spotkała się z bardzo pozytywnymi opiniami.Podczas superwizji zostały wygenerowane nowe rozwiązania, które okazały się przydatne dla uczestników.


Rozpoczęliśmy procedurę oficjalnej rekrutacji na superwizję. Zapisy trwają do 1 czerwca br. Uczestnictwo w superwizji jest bezpłatne. 

Na superwizję prosimy zapisywać się poprzez formularz, klikając w poniższy link: https://app.smartsheet.com/b/form?EQBCT=be83c9703493402398a62448fab0d0a0

***

6 kwietnia 2016

Szkolenie dla trenerów

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19 - 21 maja br. w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie odbędzie się szkolenie trenerów Echocast.

 

kontakt:
Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
echocast@muzeum-wilanow.pl

Podziel się:
Wykop Facebook
2016-03-18
echocast__baner_mały.jpg

Co to jest ECHOCAST Polska? (artykuł)

ECHOCAST (European Cultural Heritage Organizations Customer Awareness Staff Training) to program i materiały szkoleniowe wypracowane w wyniku międzynarodowego projektu, w którym uczestniczyły instytucje kultury i ośrodki uniwersyteckie z różnych krajów europejskich.

Echocast różne potrzeby.jpg

Program ECHOCAST Polska (artykuł)

Program ECHOCAST Polska powstał w 2015 r. w celu aktualizacji materiałów ECHOCAST i dla zapewnienia wysokiej jakości szkoleń dzięki systematycznym pracom nad materiałami, szkoleniom i superwizji trenerów oraz certyfikacji. ECHOCAST to program i materiały szkoleniowe wypracowane w wyniku międzynarodowego projektu, w którym uczestniczyły instytucje kultury i ośrodki uniwersyteckie z różnych krajów europejskich. Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie aktualizuje, modyfikuje i rozwija owe materiały. Prowadzi również szkolenia trenerskie, organizuje egzaminy i wydaje certyfikaty.

echocast certyfikat_1.jpg

Certyfikowani trenerzy ECHOCAST Polska (artykuł)

Certyfikowani trenerzy programu ECHOCAST Polska to osoby, które przeszły szkolenie z umiejętności trenerskich, znają zaktualizowane materiały ECHOCAST i po zdaniu egzaminu otrzymały certyfikat.

Echocast wprowadzenie.png

Moduł: „Wprowadzenie do obsługi klienta instytucji kultury” (artykuł)

Szkolenie podkreśla rolę personelu pierwszego kontaktu i znaczenie wysokiej jakości obsługi, rozwija postawy sprzyjające współpracy z odwiedzającymi zgodne z procedurami obowiązującymi w instytucjach dziedzictwa. Przedstawiamy cele, zawartość merytoryczną i potrzebne materiały.

Echocast doskonala obsluga.jpg

Moduł: „Doskonała obsługa klienta instytucji kultury” (artykuł)

Szkolenie podkreśla rolę personelu pierwszego kontaktu i znaczenie najwyższej jakości obsługi, wzmacnia postawy odpowiadające na potrzeby i oczekiwania zwiedzających i pozwala ćwiczyć skuteczną komunikację. Przedstawiamy cele, zawartość merytoryczną i potrzebne materiały.