UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

55_ceramika_mini.jpg

Publikacja rozpoczyna serię “200 lat Muzeum Wilanowskiego”, przedstawiając w skrócie dzieje wilanowskiej kolekcji ceramiki. Wybrane przykłady tego rodzaju sztuki zdobniczej, powstałe od XV do 2. poł. XIX wieku, zestawiono w kolejności rozpoczęcia wytwarzania danego tworzywa na terenie Europy.

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.

Praca w Dziale Ogrodowym | zgłoszenia do 27 września

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa) poszukuje osoby na stanowisko Ogrodnika w Dziale Ogrodowym do pracy sezonowej na terenie ogrodów i parków przypałacowych.

OPIS STANOWISKA (podstawowe obowiązki):

  • bieżąca pielęgnacja ogrodów i parków przypałacowych: podlewanie roślin na rabatach i w pojemnikach, pielenie rabat i klombów kwiatowych, przycinanie krzewów, grabienie ścieżek parkowych, zamiatanie nawierzchni utwardzonych

WYMAGANIA:

  • udokumentowane doświadczenie w pielęgnacji parków i ogrodów,
  • wiedza z zakresu pielęgnacji roślin ozdobnych,wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowana praca na terenie ogrodu lub parku historycznego,
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowane wykształcenie w zakresie nauk przyrodniczych, architektury krajobrazu, ogrodnictwa,
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office).

OCZEKIWANIA:

  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność układania harmonogramu pracy,
  • rzetelność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność.

OFERUJEMY:

  • umowę na zlecenie na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia do końca roku kalendarzowego),
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez pracę na terenie zabytkowego założenia ogrodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających:

  • CV (załącznik w postaci referencji z poprzedniego miejsca pracy będzie dodatkowym atutem),
  • List motywacyjny.

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 27 września 2017 r., wyłącznie drogą elektroniczną na adres mailowy: ogrody@muzeum-wilanow.pl
Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych zgłoszeń kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia 29 września 2017 r.

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie  z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.  o ochronie danych osobowych (t. j.  Dz. U. z 2014 r. , poz.1182).”

Podziel się:
Wykop Facebook
M. Klimowicz cytrusy 2016 Donice_10.jpg

Nowe rośliny w ogrodach wilanowskich (artykuł)

Na gości ogrodowych salonów w Wilanowie po okresie intensywnych wiosennych prac czeka wiele nowości. Pod koniec maja do roślin szklarniowych wystawianych …

Galeria ogrodowa, fot. J. Dobrzańska (25).JPG

"Inwentarze ogrodów wilanowskich" (artykuł, Ad Villam Novam)

Pomarańczarnia, 1729, Wilanów Fragment z inwentarza ogrodu włoskiego w Wilanowie pochodzący z 27 czerwca 1729. Można dzięki niemu poznać jak wyglądała …

Król ogrodnik_zajęcia.JPG

Król ogrodnik (artykuł)

zajęcia terenowo-stacjonarne; jeśli pogoda nie sprzyja spacerowi, zajęcia odbywają się tylko w sali edukacyjnej wiek: 4–9 lat Praca w ogrodzie jest ciężka, …