© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   17.01.2018

Praca w Dziale Ogrodowym | ogrodnik

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa) poszukuje osoby na stanowisko Ogrodnika w Dziale Ogrodowym do pracy na terenie ogrodów i parków przypałacowych.

OPIS STANOWISKA (podstawowe obowiązki):

Bieżąca pielęgnacja ogrodów i parków przypałacowych: podlewanie roślin na rabatach i w pojemnikach, pielenie rabat i klombów kwiatowych, przycinanie krzewów, grabienie ścieżek parkowych, zamiatanie nawierzchni utwardzonych.

WYMAGANIA:

  • udokumentowane wykształcenie średnie/zawodowe w zakresie ogrodnictwa lub rolnictwa,
  • udokumentowane doświadczenie w pielęgnacji parków i ogrodów,
  • wiedza z zakresu pielęgnacji roślin ozdobnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowym atutem będzie udokumentowana praca na terenie ogrodu lub parku historycznego,
  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B

OCZEKIWANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • rzetelność,
  • umiejętność układania harmonogramu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • elastyczność.

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie na cały rok (z możliwością przedłużenia na kolejne lata),
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez pracę na terenie zabytkowego założenia ogrodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających:

  • CV (załącznik w postaci referencji z poprzedniego miejsca pracy będzie dodatkowym atutem)
  • List motywacyjny

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 16.02.2018 r., drogą elektroniczną na adres: ogrody@muzeum-wilanow.pl

Informujemy, że z wybranymi na podstawie otrzymanych zgłoszeń kandydatami/kandydatkami skontaktujemy się do dnia 22.02.2018 r.

Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.  Dz.U. z 2014 r., poz.1182)”.