© Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
   |   11.02.2015

Wolontariat w muzeum | zostań wilanowskim opowiadaczem!

Jeśli interesujesz się historią, sztuką lub dawnymi obyczajami oraz sprawia Ci przyjemność kontakt z ludźmi, dzielenie się wiedzą i przebywanie w pięknych pałacowych wnętrzach – zostań wilanowskim opowiadaczem. 

Opowiadacze wilanowscy to wolontariusze, którzy w weekendowe popołudnia czekają na głodnych wiedzy zwiedzających pałacu w Wilanowie. Opowiadacze dzielą się z publicznością historią wybranego przedmiotu. Chcesz do nich dołączyć? Nieważny wiek i doświadczenie, liczą się pasja, głód wiedzy i chęć doskonalenia sztuki opowiadania.

______________________________________________________________________________

Wilanowscy Opowiadacze to projekt działający w ramach szerszego programu wolontariatu w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Z naszymi wolontariuszami podpisujemy porozumienia, wydajemy im też zaświadczenia i referencje potwierdzające ich pracę i zdobyte umiejętności.

W zamian za poświęcony czas i serce, szykujemy specjalne atrakcje i bonusy.

Dołącz do wilanowskich opowiadaczy! Czekamy na Ciebie!

______________________________________________________________________________

Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, należy do 16 października 2018 r. przesłać zgłoszenie na adres: wolontariat@muzeum-wilanow.pl. Zapraszamy wolontariuszy, którzy ukończyli 13 lat.

Spotkanie informacyjne dla kandydatów odbędzie się w czwartek 18 października 2018 r. o godz. 18. Szczegółowy program spotkania otrzymają Państwo po zgłoszeniu chęci udziału w programie.