UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Szaleństwo krawca - film Tomka Sikory

film

Film Tomka Sikory zainspirowany duchem miejsca pałacu w Wilanowie. Zaprzyjaźniony z Muzeum artysta tym razem postanowił w niezwykłej formie przedstawić kreacje młodych projektantów mody.

Podziel się:
Wykop Facebook
sikora_barokowe_putto_baner

Rzeźby ogrodowe w obiektywie Tomka Sikory (artykuł)

Tomasz Sikora, artysta-fotografik, odkrywa dla nas niezwykłe piękno rzeźb zdobiących wilanowskie ogrody. Kamienne figury opowiadają nam historie miłosne i pełne …

baner_do_filmu_twarze_krola2.jpg

Jan III Sobieski. Prawdziwa twarz króla (film)

Jak wyglądał Jan III Sobieski? Chociaż nie mieliśmy okazji poznać go osobiście, to badania naukowe mogą przybliżyć nas do odpowiedzi... …

sikora_genius.jpg

Tomek Sikora. Wilanów. Genius Loci (artykuł)

Patrząc na zdjęcia Tomka Sikory w naszym nowym albumie, mamy wrażenie, że uczestniczymy w niezwykłej historii: raz jest to wiktoriańska powieść grozy, fotoreportaż, pejzaż, a kiedy indziej emocjonalny pamiętnik młodej damy. Tomek Sikora dzięki swojej wyjątkowej wrażliwości uczy jak szukać tego czego nie widać.