nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Wilanów i IMAX zapraszają

PAKIET WILANÓW – IMAX

Zapraszamy do skorzystania ze wspólnej oferty promocyjnej Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie i kina IMAX w Warszawie.

Każda grupa korzystająca z pełnopłatnej oferty edukacyjnej Muzeum (bilet edukacyjny 10 zł od uczestnika + bilet tematyczny 100 zł od grupy) otrzyma przy odbiorze biletów bon promocyjny na jeden wybrany, 45-minutowy seans w kinie IMAX. Bon gwarantuje niższą cenę w kinie IMAX – 15 zł/os.

Każda grupa korzystająca z pełnopłatnego seansu w kinie IMAX otrzyma przy odbiorze biletów w Kasie IMAX bon promocyjny na jedną wybraną lekcję muzealną w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Z bonem cena za bilet tematyczny od grupy wynosi nie 100 zł, a 75 zł.

Szczegółowe informacje:
– Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup szkolnych.
– Bony promocyjne odbierać można w kasie Muzeum oraz w kasie kina IMAX.
– Oferta promocyjna obowiązuje dla grup nie większych niż 25 os. + opiekun i należy z niej skorzystać przed upływem trzech miesięcy od daty wskazanej na bonie.
– Ceny biletów w kinie IMAX nie zawierają opłaty za okulary 3D.
– Aby skorzystać z bonu promocyjnego do Muzeum, należy wybrać jedną lekcję historyczną w pałacu lub jedną lekcję przyrodniczą w parku i dokonać rezerwacji. Zajęcia prowadzone są w języku polskim.

Informacje o repertuarze kina IMAX oraz rezerwacje:
IMAX Warszawa, ul. Powsińska 31
tel. (+48) 22  550 33 22
e-mail: rezerwacje@cinema-city.pl
www.cinema-city.pl/imax

Informacje o zajęciach edukacyjnych w Muzeum oraz rezerwacje:
tel. (+48) 22 5442 850
e-mail: bilety@muzeum-wilanow.pl  

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
informator_okładka.JPG

Program edukacyjny 2014–2015 (artykuł)

Zapraszamy do zapoznania się z folderem edukacyjnym, w którym znajdą Państwo informacje o wszystkich działaniach edukacyjnych muzeum. Do zobaczenia w Muzeum Pałacu w Wilanowie!

lekcja.jpg

Scenariusze lekcji szkolnych – dla nauczycieli (artykuł)

Zachęcamy do korzystania ze scenariuszy lekcyjnych opracowanych przez wilanowskich edukatorów. Materiały można wykorzystać w czasie zajęć szkolnych. Dotyczą one postaci …

top15wilanowa.JPG

Wilanowski Top 15 (multimedium)

Wilanowski Top 15 to najcenniejsze, najbardziej niezwykłe i najpiękniejsze dzieła z kolekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie. Pochodzą z całego świata …

plan_palacu.JPG

Interaktywny plan pałacu (multimedium)

Historia Pałacu Wilanowskiego rozpoczęła się 23 kwietnia 1677 roku, kiedy to wioska zwana jeszcze Milanów stała się własnością Jana III …